Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Platformowe Max: The Curse of Brotherhood z datą premiery na PS4

Cztery lata po Xbox One.

Zgodnie z zapowiedzią z września, platformowe Max: The Curse of Brotherhood od studia Press Play ukaże się także na PS4. Premiera 8 listopada.

Cenę ustalono na 20 euro (ok. 85 zł).

Max powraca raz jeszcze

W planach jest także wydanie pudełkowe, zaplanowane na 10 listopada. Nie jest jednak obecnie jasne, czy pojawi się tylko w Polsce, czy pozostanie ograniczone do USA.

Produkcja debiutowała w grudniu 2013 roku, na wyłączność dla Xbox One. Rok później wydano jeszcze konwersję PC oraz odsłonę na Xbox 360 z poprzedniej generacji konsol.

Za prace nad platformówką odpowiadało studio Press Play z Danii, zamknięte przez Microsoft w marcu ubiegłego roku. Prawa do produkcji przejęło jednak Flashbulb Games, założone przez byłych pracowników firmy.

Tytuł stworzono w oprawie 2.5D. Wcielamy się w Maksa, który debiutował w 2010 roku w innej grze Press Play - Max & the Magic Marker. Bohater dysponuje pisakiem, dzięki któremu może ożywiać rysowane obiekty, niczym w „Zaczarowanym ołówku”.

Tytułowy bohater wysyła swojego brata do innego wymiaru. Po zdaniu sobie sprawy z rozmiarów pomyłki samemu wskakuje do portalu, by odnaleźć Feliksa. Na miejscu musi przebyć magiczny świat i pokonać złego lorda Mustacho oraz jego popleczników.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze