Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kickstarter: LA Game Space zebrało 250 tys. dolarów

Miejsce do pracy i spotkań dla niezależnych twórców.

LA Game Space, projekt niezależnych twórców gier z zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, osiągnął założony cel i zebrał na Kickstarterze ponad 250 tys. dolarów. Zbiórka potrwa jeszcze trzy dni.

Za zebrane pieniądze twórcy chcą zbudować lub wynająć w Los Angeles budynek, który ma posłużyć wszystkim zainteresowanym produkcją gier. W środku znajdzie się miejsce na wystawy muzealne, sale konferencyjne, pomieszczenia dla animatorów, programistów czy badaczy. W LA Game Space będą odbywać się seminaria, szkolenia i nieformalne spotkania entuzjastów gier wideo.

Wszyscy, którzy wspomogą projekt kwotą większą niż 15 dolarów (ok. 47 zł) otrzymają 30 gier niezależnych, od twórców produkcji, takich jak Hotline Miami, QWOP czy The Unfinished Swan. Jeśli wpłata przekroczy 5 dolarów (ok. 16 zł), w ręce użytkownika trafi nowy tytuł Keita Takahashi i Adama Saltsmana, autorów Katamari Damacy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze