Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon Forbidden West i Zero Dawn na wstępnym porównaniu z wersji PS4

Na podstawie nowych screenów.

Youtuber Cycu1 udostępnił wideo, w którym dokonał wstępnego porównania grafiki Horizon Forbidden West w wersji PS4 z poprzednią odsłoną serii, czyli Horizon Zero Dawn.

Materiał powstał na podstawie opublikowanych wczoraj screenów, które ukazują nową grę w edycji na starszą konsolę Sony. Internauta zestawił obrazki z bardzo podobnymi ujęciami pochodzącymi z pierwszej części cyklu.

Youtuber zwraca uwagę, że w Horizon Forbidden West poprawiono wygląd wody, która wydaje się realistyczniejsza. Przekonuje też, że znacznie udoskonalono trawę i roślinność, a także ziemię i kamienie, których tekstury są bardziej szczegółowe.

Ponadto Cycu1 twierdzi, że wirtualna mgła jest gęstsza niż w poprzedniej części, a kolory jaskrawsze i żywsze. Do tego dochodzą nowe lub odświeżone modele głównej bohaterki i napotykanych przeciwników.

Horizon Forbidden West ukaże się 18 lutego 2022 roku. Gra zmierza nie tylko na PS4, ale i PS5.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze