Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman HD Trilogy w sklepie Amazon

Trzy części serii w zestawie, na PS3 i X360.

Sklep internetowy Amazon opublikował wpis dotyczący Hitman HD Trilogy. Premiera zestawu, zawierającego trzy starsze gry z serii, ma odbyć się 29 stycznia przyszłego roku.

W ofercie można znaleźć wersję przeznaczoną dla posiadaczy PlayStation 3 oraz edycję „premium” na X360. Obie kosztują 40 dolarów (ok. 125 zł). W skład zestawu wejdzie Hitman 2: Silent Assassin, Hitman Contracts oraz Hitman: Blood Money. Kupujący otrzymają także książkę, zawierającą grafiki i szkice koncepcyjne.

Wydawca, firma Square Enix potwierdziła, że zestaw trafi do sprzedaży. Oficjalne ogłoszenie jutro.

Nie wiadomo, czy zestaw ukaże się w Polsce. Skierowaliśmy pytanie w tej sprawie do dystrybutora gry, firmy Cenega - jak tylko otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy informację.

Najstarsza gra z zestawu, Hitman 2: Silent Assassin, ukazała się w 2002 roku. Najnowsza pozycja to Hitman: Blood Money, które wydano 4 lata później. W tym roku do sklepów trafiło Hitman: Rozgrzeszenie, które Dorian ocenił na 7/10.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze