Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 6 dostępne w Brazylii - na PS2

Tak przynajmniej mówi okładka. W środku zapewne San Andreas.

Kreatywne, pirackie kopie Grand Theft Auto w krajach swobodnie traktujących prawo autorskie bawią nie od dzisiaj, a najnowszym przykładem jest GTA 6 z Brazylii.

W zależności od sposobu czytania możemy mieć także do czynienia z Grand Theft Auto 566. Eksperci nie ustalili jeszcze ostatecznej wersji.

Okładkę opublikował użytkownik serwisu społecznościowego Reddit. Ilustracja jest równie kreatywna i zawiera jeszcze jedno naruszenie prawa - wizerunek aktorki Summer Glau.

Czy ta okładka może kłamać?

Nie wiemy niestety, co dzieje się po włożeniu płyty do napędu PlayStation 2. Zazwyczaj „tytuły” tego typu zawierają jakąś odmianę GTA: San Andreas, niekiedy z interesującymi modyfikacjami. Potwierdza to ten materiał wideo z grą z jakiegoś indonezyjskiego targowiska.

O prawdziwym GTA 6 nie wiemy obecnie nic. Tak zapewne pozostanie jeszcze przez dłuższy czas, podczas gdy Rockstar skupia się na Red Dead Redemption 2, a zyski z GTA Online nadal płyną szerokim strumieniem.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze