Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: marzec 2021 - pełna oferta

Warface: Breakout, Port Royale 3 i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na marzec 2021. Abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox bez dodatkowych opłat pobiorą między innymi Warface: Breakout i Port Royale 3.

Pierwszą wspomnianą grę posiadacze Xbox One ściągną przez cały przyszły miesiąc. To sieciowa strzelanka powiązana z darmową produkcją od studia Crytek, ale pod względem zabawy przypominająca serię Counter-Strike - gracze starają się podłożyć lub rozbroić bombę.

Warface: Breakout to sieciowa strzelanka

Natomiast pomiędzy 16 a 31 marca właściciele Xbox 360 odbiorą Port Royale 3, czyli kolejną odsłonę serii strategii. W tytule wcielamy się w młodego człowieka, który próbuje stworzyć własne imperium handlowe.


Games with Gold - pełna oferta na marzec 2021

  • Warface: Breakout (Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-31 marca
  • Vicious Attack Llama Apocalypse (Xbox One, Xbox Series X/S) - 16 marca-15 kwietnia
  • Metal Slug 3 (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-15 marca
  • Port Royale 3 (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 16-31 marca

Dzięki opcji wstecznej kompatybilności, tytuły z Xboksa 360 uruchomimy na Xbox One, a wszystkie wymienione gry zadziałają również na Xbox Series X/S.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze