Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Francuski aktor potwierdza tytuł Assassin's Creed Empire - raport

Uczestniczy w nagraniach dubbingu.

Jeden z francuskich aktorów ujawnił, że pojawi się w obsadzie głosowej nowej odsłony cyklu Assassin's Creed, która nosi podtytuł Empire.

Niejaki David Ban pochwalił się na Twitterze że obecnie uczestniczy w nagraniach dubbingu do następnej części przygód zakapturzonych zabójców.

„Jestem w studiu Voix OFF, nagrywając kwestie na potrzeby gry Assassin's Creed Empire!!! Nie mogę zdradzić nic więcej” - napisał aktor, dołączając stosowną fotografię.

Warto zaznaczyć, że wpis już usunięto. To może oznaczać, że informacja podana przez Bana jest autentyczna. Nadal jednak trzeba poczekać na oficjalne stanowisko firmy Ubisoft w tej sprawie.

Usunięty wpis Davida Bana na Twitterze

Nieoficjalnie mówi się, że nowa odsłona przeniesie akcję do starożytnego Egiptu, jeszcze przed powstaniem zakonu asasynów. Assassin's Creed Empire jest podobno roboczą nazwą projektu.

Świat ma być trzykrotnie większy od tego z Black Flag, a zespół deweloperów pracujący nad grą odpowiadał wcześniej właśnie za czwartą - numerowaną - część cyklu. Główny bohater skorzysta ponoć z pomocy orła.

Niepotwierdzone doniesienia na temat produkcji pojawiają się w sieci co jakiś czas. W marcu Assassin's Creed Empire trafiło do oferty szwajcarskiego sklepu WOT. Informacje z karty katalogowej sugerowały, że tytuł ukaże się w czwartym kwartale tego roku.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze