Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forgotten City - The Golden Rule: rozmowa z Sentillą, konfrontacja z Sentiusem

Tajemnica Złotej Zasady.

Na tej stronie został opisany trop The Golden Rule w grze Forgotten City. Trop ten pojawi się podczas pierwszej rozmowy z Galeriusem.

Naszym celem będzie rozwikłanie zagadki Złotej Zasady poprzez znalezienie osoby odpowiedzialnej za obecny stan rzeczy.


Na tej stronie:


Dowiedz się wszystkiego o Złotej Zasadzie - Learn about The Golden Rule

W trakcie pierwszej rozmowy z Galeriusem możemy podjąć decyzję czy chcemy by mężczyzna nas oprowadził. Zrealizujemy zadanie jeśli zgodzimy się na propozycję.

Jeśli odmówimy to informację na temat Złotej Zasady otrzymamy od Sentiusa w jego pałacu razem z misją przeprowadzenia śledztwa.


Dowiedz się, kto prawdopodobnie łamie Złotą Zasadę i poinformuj Sentiusa - Figure out who is most likely to break The Golden Rule and inform Sentius

W trakcie rozwiązywania zagadki Złotej Zasady będziemy mogli oskarżyć każdego mieszkańca miasta, z którym będziemy mieli kontakt. Sentius po otrzymaniu od nas potwierdzenia słów zleci nam przeprowadzenie egzekucji.

Każdy jednak z tropów jest błędny, zaś zabójstwo spowoduje konieczność powrotu na początek pętli. Żeby zakończyć zadanie, należy zrealizować trop Vanishing Act.

W trakcie rozmowy z Sentillą odmawiamy pomocy w uwolnieniu (1). Zamiast tego kończymy konwersację i udajemy się do Sentiusa.

W trakcie rozmowy z mężczyzną informujemy go (2), że wiemy o jego zbrodni. Sentius nie będzie próbował się wypierać i podzieli się z nami paroma ciekawymi faktami.

Po zakończeniu konwersacji zadanie zakończy się.


Spis treści: Forgotten City - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Tomasz Rosłon

Tomasz Rosłon

Felietonista / Recenzent

Z grami wideo związany od ponad dwóch dekad. Marzy o zebraniu kolekcji starszych konsol i gier z dzieciństwa. Gustuje w dobrej książce.

Komentarze

More On The Forgotten City

Najnowsze artykuły