Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk plus GTA 2 - Glitchpunk debiutuje dziś w fazie wczesnego dostępu

Tylko na Steamie.

Dziś 11 sierpnia, a więc dzień premiery Glitchpunk - inspirowanej GTA 2 cyberpunkowej gry akcji. Opracowana przez niezależne studio Dark Lord produkcja dostępna jest wyłącznie na Steamie, przy czym zostanie odblokowana w momencie aktualizacji sklepu, a więc ok. 19:00.

Tak jak w produkcji będącej pierwowzorem, wydarzenia obserwujemy z góry. Na zabawę składa się m.in. jazda samochodami, dużo strzelanin i pościgi policyjne. W świecie spotkamy 12 gangów, których członkowie zaoferują głównej bohaterce misje.

„Możesz robić zadymy, strzelać i jeździć po dystopijnym świecie przyszłości. Jako android, łowca nagród, znajdziesz mnóstwo pracy w brutalnym świecie gangów, sekt i korporacji” - czytamy w opisie.

Na start otrzymujemy jedno miasto do zwiedzania, New Baltia. Zgodnie z planem deweloperów, po czterech tygodniach ukaże się druga metropolia, a następnie - jeszcze przed zakończeniem fazy Early Access - jeszcze trzecia i czwarta. Zwiedzimy m.in. Moskwę i Neo Tokio.

Etap wczesnego dostępu potrwa rzekomo 6-8 miesięcy, przy czym finalnie gra ma mieć dwa razy większą skalę niż teraz. Pojawią się nowe bronie, pojazdy i możliwości.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze