Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: skóra której potrzebuje

Kradzież furgonetki z magazynu RCS.

Skóra której potrzebuje to jeden z kontraktów w grze Cyberpunk 2077 należący do grupy aktywności kradzież. W jego trakcie zinfiltrujesz placówkę wroga by ukraść furgonetkę. Zlecenie to nie ma żadnych dodatkowych wymagań do spełnienia.

Kontrakt ten rozpoczniesz w dzielnicy Northside (1). Na teren bazy wroga możesz dostać się przez jedną z dwóch bram (2), jednak wymagają one 5 poziomu zdolności technicznych.

Jeśli ich nie posiadasz, obejdź ogrodzenie od boku i zlokalizuj niewielkie przejście (3). Dzięki niemu będziesz w stanie niepostrzeżenie zakraść się do placówki nieprzyjaciela. Uważaj jednak na patrolujących okolicę wrogów (4).

Gdy już pozbędziesz się obstawy na zewnątrz, przejdź przez drzwi (5) by wejść do środka. Furgonetka jest co prawda na parterze, ale wpierw musisz udać się na górne piętro i do biura (6). Wykorzystaj tamtejszy komputer, by odblokować furgonetkę.

Wyjdź z biura i popatrz przez barierkę na dół. Przy bramach garażowych zobaczysz furgonetkę (7). Dostań się do niej i zasiądź za kierownicą.

Teraz musisz po prostu udać się do wskazanego na mini-mapie miejsca, zaparkować samochód w jednym z garaży i z niego wysiąść. Gdy to uczynisz, kontrakt zostanie zamknięty, a ty otrzymasz gotówkę.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Read this next