Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: pies i nagranie

Aaron, nagranie w magazynie DTR.

Pies i nagranie to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077. W trakcie tej aktywności musisz wkraść się do placówki wroga, zdobyć nagranie i dostarczyć je potem do Aarona, twojego zleceniodawcy. By do niego przystąpić musisz ukończyć misję główną Wielki sen.

Kontrakt ten rozpoczniesz w dzielnicy Northside (1). Jak tylko dotrzesz do magazynu DTR (2), zadzwoni do ciebie Regina Jones i przedstawi szczegółowe informacje dotyczące tego zlecenia.

Jeśli posiadasz przynajmniej 10 poziom zdolności technicznych, możesz wykorzystać boczne wejście (3), zlokalizowane z prawej strony budynku, by ominąć dużą część wrogów.

Jeśli nie posiadasz tej zdolności, idź wzdłuż lewej strony ogrodzenia, by dojść do bocznej alejki (4). Z tego miejsca możesz wdrapać się na górę po skrzyniach, a następnie przeskoczyć na kontener (5), co umożliwi ci wejście do głównego budynku od strony piętra. Uważaj jednak na kręcącego się tutaj snajpera (6). Poczekaj aż się odwróci, a następnie zakradnij się do niego i cicho wyeliminuj.

Wejdź do budynku i przejdź przez drzwi (7) na piętrze, by dotrzeć do pomieszczenia z komputerem (8), z którego musisz wykraść dane. Wejdź z nim w interakcję by je pobrać. Jeśli uprzednio przeglądniesz nagranie, będziesz miał szansę na lepszą nagrodę za kontrakt.

Odejdź teraz od komputera, wyjdź z budynku i udaj się wzdłuż ścieżki na mini-mapie, by dotrzeć do twojego zleceniodawcy, Aarona. Podążaj cały czas za trasą, by dotrzeć do intercomu. Wejdź z nim w interakcję, a po chwili w drzwiach stanie twój kontakt. Przeklikaj dostępne opcje dialogowe, a następnie opuść budynek, by zakończyć ten kontrakt i otrzymać zapłatę.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze