Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: gałązka oliwna

Spotkanie z Sergeiem Karasinskym.

Gałązka oliwna to jeden z krótszych i prostszych do ukończenia kontraktów w Cyberpunk 2077. Zadanie to dostępne jest od samego początku gry i możesz podjąć się go na dowolnym etapie, gdyż nie będziesz tutaj z nikim walczył.

Miejsce rozpoczęcia tego kontraktu znajduje się w Japantown (1). Gdy zbliżysz się do tego punktu, zadzwoni do ciebie Wakako Okada i wskaże lokalizację, w której czeka na ciebie jej kontakt. Podążaj za znacznikiem na mini-mapie, by dotrzeć do Sergeia (2).

Zbliż się do niego i rozpocznij konwersację. Wyczerp wszystkie opcje dialogowe, a następnie wejdź do środka budynku przez drzwi przy których stał Sergei. Zbierz znajdujące się tutaj przedmioty i wsiądź do samochodu (3).

Wyjedź autem na ulicę i podążaj wzdłuż trasy wyznaczonej na mini-mapie. Po krótkiej chwili usłyszysz kogoś wołającego o pomoc. Zatrzymaj samochód, wysiądź z niego i otwórz bagażnik (4). Wewnątrz znajdziesz Alexa.

Porozmawiaj z nim i zdecyduj, czy chcesz go puścić czy zostawić w bagażniku. Jeśli go wypuścisz, zadanie zostanie automatycznie zakończone sukcesem. Jeśli z kolei wróci do bagażnika, będziesz musiał jeszcze odstawić samochód do miejsca docelowego. Wybór nie wpływa na nagrodę ani na przyszłe zadania.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze