Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: chciwość nie popłaca

Odzyskanie crackera.

Chciwość nie popłaca to jeden z bardziej rozbudowanych kontraktów w Cyberpunk 2077, gdyż daje możliwość ukończenia misji na kilka sposobów, w zależności od umiejętności postaci gracza. Misja ta dostępna jest od samego początku gry, warto jednak udać się tutaj z postacią na 10-12 poziomie i delikatnie rozwiniętymi umiejętnościami.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do zachodniej części Japantown (1). Gdy przejdziesz przez most, odezwie się do ciebie Wakako Okada i zleci to zadanie. Twoim celem jest elektroniczny wytrych, który posiada Leah Garden. By odnaleźć kobietę udaj się do wskazanego na mapie bloku, wchodząc głównym wejściem (2).

Tuż przy wejściu znajdziesz recepcjonistę. Na jego biurku leży karta dostępu (3), która wymagana jest by dostać się do mieszkania kobiety. Odwróć uwagę mężczyzny używając hacków na telewizorze (4). Zabierz kartę z biurka jak tylko recepcjonista odwróci wzrok. Możesz pominąć ten krok i skorzystać z przejścia technicznego, które znajdziesz na schodach, jednak wymaga to wysokiego poziomu zdolności technicznych.

Idź teraz za znacznikiem w stronę windy. Wejdź do niej, poczekaj aż panel kontrolny stanie się aktywny i kliknij na cyfrę 3 (5), by wyjechać na odpowiednie piętro.

Pozbieraj znajdujące się tutaj przedmioty i zbliż się do drzwi (6) prowadzących do mieszkania Leah. Jeśli posiadasz przynajmniej 5 poziom zdolności technicznych to możesz je otworzyć. W przeciwnym wypadku zbliż się do znajdującego się obok panelu kontrolnego (7) i wpisz kod 2137, by otworzyć przejście.

W mieszkaniu namierz czerwony przycisk (8) znajdujący się w aneksie kuchennym, a następnie wciśnij go by otworzyć sekretne przejście. Obróć się o 180 stopni, wbiegnij do kolejnego pomieszczenia i odbij w prawo, gdzie znajdziesz komputer (9). Aktywuj go i przeczytaj znajdujące się na nim wiadomości.

Zadanie zostanie zaktualizowane, a ty otrzymasz nowy cel - dotrzeć do klubu Wired Head. Wsiądź w dowolne auto i dostań się do miejsca wskazanego przez znacznik. Wejdź do środka i odbij w prawo, do windy (10). Zjedź nią na dół, wybierając opcję -01: Klub Braindance.

Zaraz po wyjściu z windy natkniesz się na wroga (11). Zakradnij się do niego, obezwładnij i schowaj w skrzyni (12), by nikt go nie znalazł.

W kolejnym pomieszczeniu jest sporo wrogów (13) do wybicia. Możesz podejść do tego dyskretnie i systematycznie odwracać uwagę kolejnych przeciwników, eliminując ich jednego po drugim. Możesz też po prostu wyciągnąć broń i otworzyć ogień.

Niezależnie od tego, jak się z nimi rozprawisz, przejdź do dalszej części klubu i wejdź przez drzwi (14). Stąd odbij w lewo - w kolejnym pomieszczeniu, na biurku, znajdziesz poszukiwany cracker (15). Zbierz przedmiot, a następnie wydostań się z pomieszczenia, otwierając wskazane przez znacznik misji drzwi.

Teraz pozostało już tylko wyjść z klubu, a następnie dojść do wskazanej skrytki i zdeponować tam pozyskany cracker. Po chwili połączy się z tobą Wakako i misja dobiegnie końca.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze