Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Barbie - kiedy na HBO Max, Netflix, Disney+

Kiedy kinowy hit trafi na serwisy streamingowe.

Aktorski film o Barbie z miejsca stał się hitem, zarabiając w weekend otwarcia ponad 344 milionów dolarów na całym świecie. W tym miejscu dowiesz się, kiedy będzie można obejrzeć „Barbie” online w serwisie HBO Max, Netflix, Disney+ lub Prime Video.


Najnowsza produkcja Grety Gerwig podbiła serca widzów i krytyków na całym świecie. Pozytywny odbiór, w połączeniu z rozbuchaną kampanią marketingową i wiralowymi memami o „Barbenheimerze” przyczyniły się do ogromnego sukcesu produkcji. Ze względu na wysokie zarobki filmu, nie ma raczej co liczyć na przyspieszoną premierę w serwisach streamingowych.

„Barbie” to film wyprodukowany przez Warner Bros. Oznacza to, że pierwszym serwisem streamingowym, na którym się pojawi, będzie HBO Max. Kilka poprzednich produkcji Warner Bros. ukazało się w serwisie około 60-70 dni po kinowej premierze. Oznacza to, że „Barbie” w bibliotece HBO Max zobaczymy najwcześniej we wrześniu lub październiku 2023 roku. Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana.

Produkcja nie będzie dostępna w innych popularnych serwisach streamingowych, takich jak Netflix lub Disney+. „Barbie” może pojawić się na Prime Video, jednak nie w ramach abonamentu, a jako film do zakupu lub wypożyczenia.

„Barbie” opowiada o losach lalki, która przechodzi kryzys egzystencjalny i dostrzega, że realny świat znacząco różni się od cukierkowego Barbielandu. W tytułową bohaterkę wciela się Margot Robbie, a w Kena Ryan Gosling. W filmie zobaczymy też m.in. Americę Ferrerę, Kate McKinnon, Willa Ferrella oraz Simu Liu.

Read this next