Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Baldur's Gate 3 - Pomścij utopioną

Pomóż znaleźć zabójcę syreny.

Na tej stronie opisujemy zadanie poboczne Pomścij utopioną w BG3. Dowiesz się, gdzie znalexć Czerwonomłota oraz w jaki sposób misja może się zakończyć.

Udaj się na pogrzeb w Domu Królowej Wód (1) i porozmawiaj z Falą Przypływu Allanrdą Grey. Oddaj cześć zmarłej i wypytaj o przyczynę śmierci, po czym zaoferuj pomoc. Teraz udaj się do magazynu Przewozy Towarowe Flymma (2). W rogu znajdziesz zejście do piwnicy (3).

Teraz przejdź przez drzwi na wprost. Spotkasz tam Wynalazcę Czerwonomłota - to on jest twoim celem. Może cię zabrać do Żelaznego tronu - więzienia, gdzie uwolnić możesz gondian i księcia Ravengarda, jednak możesz tam popłynąć także samotnie - nie ma to większego znaczenia.

Po powrocie z więzienia możesz udać się do zleceniodawcy. Za wykonanie zadania otrzymasz specjalną szatę uzdrawiającą, gdy stoisz w wodzie i zapewniającą odporność na lód i ogień. Jednak nie wszyscy sojusznicy są zgodni z tą decyzją. Stając po stronie krasnoluda rozpoczniesz walkę, której nie możesz uniknąć, ale nie dostaniesz żadnej nagrody. Możesz również przyjąć nagrodę po czym zaatakować syreny, lecz wpis w dzienniku pozostanie "niepomyślny".

Następnie: Baldur's Gate 3 - Wyłącz Stalową Straż, Pomścij Żelaznorękich

Spis treści: Baldur's Gate 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Baldur's Gate 3 - Zbadaj Dom Żalu

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze