Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Aquaman i Zaginione Królestwo” z nowym zwiastunem. Fani liczą na wielki hit

Premiera jeszcze w tym roku.

Film „Aquaman i Zaginione Królestwo” daje o sobie znać nowym zwiastunem. Warner Bros. postanowiło przypomnieć fanom, że do premiery sequela z Jasonem Momoą w roli głównej pozostał dokładnie miesiąc.

Zgodnie bowiem z aktualnymi założeniami, widowisko ma trafić do kin 21 grudnia obecnego roku. Wytwórnia nie była zbyt szczodra w publikowaniu materiałów promocyjnych, ale wygląda na to, że kampania marketingowa nabiera powoli rozpędu. Nowy zwiastun jest przepełniony scenami akcji z udziałem tytułowego superbohatera i jego potężnego przeciwnika - Czarną Mantą.

Reakcje pod zwiastunem pokazują, że fani wiążą z filmem całkiem spore nadzieje. „Nie jestem wielkim fanem DC, ale to wygląda epicko!” - komentuje niejaki „BlobDoesGames". „Jason Momoa ma szansę uratować kino superbohaterskie. Mam nadzieję, że zarobi miliardy” - dodaje z nadzieją inny internauta. Części widzów spodobał się fakt, że w materiale zabrakło Mery, w którą wciela się Amber Heard. Twórcy postanowili mocno ograniczyć rolę aktorki ze względu na jej konflikt z Johnnym Deppem.

Pozostaje trzymać kciuki, że nadzieje fanów ostatecznie się spełnią. Do tej pory doniesienia na temat produkcji nie napawały optymizmem. Opinie z pierwszych pokazów testowych filmów były podobno sceptyczne, a skromna akcja promocyjna może sugerować, że Warner Bros. nie do końca wierzy w sukces finansowy produkcji.

Oprócz wymienionego wcześniej Momoy, do obsady powrócą również Patrick Wilson (Orm), Nicole Kidman (Atlana), Temuera Morrison (Tom Curry), Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta) czy Dolph Lundgren (Król Nereus). Za reżyserię odpowiada James Wan, znany również z horrorowych serii „Piła”, „Obecność” i „Naznaczony”, a autorem scenariusza jest David Leslie Johnson-McGoldrick, pracujący z Wanem przy pierwszym „Aquamanie”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze