Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Aquaman i Zaginione Królestwo” na pierwszym pełnym zwiastunie. Duży rozmach

I mnóstwo CGI.

Warner Bros. wreszcie opublikowało pierwszy pełnoprawny zwiastun widowiska „Aquaman i Zaginione Królestwo”. Wcześniej otrzymaliśmy tylko trzydziestosekundowy teaser, który pokazał dosłownie kilka scen. Teraz ujawniono o wiele więcej. Premiera 21 grudnia tego roku.

Trzeba przyznać, że długo musieliśmy czekać na zapowiedź od DC Studios. Widzowie zaczęli nawet spekulować, że film być zostanie jeszcze bardziej opóźniony, ale koniec końców grudniowa data pozostała aktualna. Materiał, jak to zazwyczaj bywa w przypadku projektów superbohaterskich, zdradza naprawdę dużo.

Dowiadujemy się bowiem, że Król Siedmiu Mórz założył rodzinę, dorobił się syna i w końcu ma stabilną pracę jako Władca Atlantydy. Spokój burzy jednak Czarna Manta, który posiadł moc mitycznego Czarnego Trójzęba i chce zniszczyć Aquamana, aby pomścić śmierć swojego ojca.

„Aquaman i Zaginione Królestwo” to ostatni film przed resetem DCEU

Po krótkim zarysie fabularnym widzowie mogą zobaczyć na ekranie serię widowiskowych ujęć wygenerowanych cyfrowo (z ang. CGI - „Computer Generated Images”). Widać duży rozmach, ogromne podwodne batalie i pojedynki. Pojawia się nawet Mera, królowa Atalntydy. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że zwiastun przeprowadza nas w zasadzie po całym filmie.

Niemniej jednak twórcy zapewniają, że „Aquaman i Zaginione Królestwo” ma wiele ekscytujących momentów do zaoferowania. Przypomnijmy, że reżyser James Wan w ostatnim czasie zajmował się weryfikowaniem plotek na temat filmu. Wyjaśnił między innymi, że rzekome trzy serie dokrętek, których wymagała produkcja, wynikały wyłącznie z napiętego kalendarza aktorów, a nie z powodu wątpliwej jakości widowiska.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze