Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Abzu i Rising Storm 2: Vietnam za darmo w Epic Games Store

Do 15 października.

Epic Games Store udostępniło za darmo kolejne dwie produkcje - podwodne Abzu i strzelankę Rising Storm 2: Vietnam.

W celu odebrania obu wymienionych tytułów, na kartach katalogowych gier należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Oferta obowiązuje przez tydzień - zakończy się 15 października o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Abzu to produkcja deweloperów, zaangażowanych niegdyś w powstanie Journey. Gracze wcielają się w nurka, którego zadaniem jest eksploracja podwodnych lokacji. Co ciekawe, pozycję udostępniono za darmo po raz drugi - bezpłatny egzemplarz można było zdobyć we wrześniu ubiegłego roku.

Rising Storm 2: Vietnam jest zaś strzelanką nastawioną na zmagania wieloosobowe, przy czym nacisk położono na rozgrywkę asymetryczną, więc strony konfliktu nie dysponują uzbrojeniem o identycznej mocy. Gra wyróżnia się między innymi wysokim stopniem realizmu.

Ujawniono też, że od 15 października użytkownicy Epic Games Store będą mogli odebrać za darmo horror Amnesia: A Machine for Pigs oraz mikrostrategię w stylu retro o nazwie Kingdom New Lands.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze