Ostatni odcinek Life is Strange ukaże się 20 października

Pożegnanie z Max.

Deweloperzy ze studia Dontnod poinformowali, że piąty - ostatni - epizod Life is Strange ukaże się 20 października. Od premiery czwartego odcinka mijają już prawie dwa miesiące.

„Zazwyczaj nie ogłaszamy daty premiery, jeżeli nie jesteśmy jej pewni na 100%, ale z okazji urodzin Max (to dziś) chcieliśmy dać wam znać, że chcemy opublikować ostatni odcinek - Polarized - 20 października” - napisał producent Luc Baghadoust.

„Wiemy, że czas oczekiwania może być trochę dłuższy niż się spodziewaliście, ale chcemy się upewnić, że piąty epizod będzie tak dobry jak to tylko możliwe”.

Bohaterką Life is Strange jest nastolatka imieniem Max. Wraca do małego miasteczka, zaczyna uczęszczać do liceum. Pomaga przyjaciółce w poszukiwaniu zaginionej koleżanki, ale to tylko początek właściwej przygody. Dziewczyna posiada także tajemniczą moc manipulowania czasem.

Gra jest dostępna na PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami