Kolejny szalony zwiastun Goat Simulator

Tym razem na PS3 i PS4.

Goat Simulator debiutował wczoraj na konsolach PlayStation 3 i PS4, więc twórcy przygotowali kolejny zwiastun nietypowej produkcji, ze sporą dawką szaleństwa.

Goat Simulator
Gdyby kózka nie skakała, to by było nudno

Tłem muzycznym dla materiału wideo jest nastrojowy utwór „Ave Maria”, wspaniale kontrastujący z kozami przejeżdżanymi przez samochody i niszczącymi stragany.

Jest też tańczący waleń, zrzucana z helikoptera żyrafa, struś surfujący na samochodzie, eksplodujące kozy na basenie, kombajn strzelający piłkami tenisowymi oraz wizyta w kosmosie.

Na PlayStation przygotowano wsparcie dla lokalnej kooperacji: dla dwóch osób na PS3 i czterech na PS4. Na sprzęcie Sony tytuł kosztuje 38 zł.

Gra z sympatyczną kozą w roli głównej rozpoczynała jako wynik „zabawy programistów”, ale ogromna popularność pierwszych ujęć z rozgrywki spowodowała, że twórcy postanowili stworzyć pełną wersję produkcji, wydaną w kwietniu 2014 roku na PC.

Celem jest po prostu sianie zniszczenia przy wykorzystaniu dziwnej fizyki obiektów. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by przykleić się - kozim językiem - do lotni albo samochodu i obserwować następujący chaos.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami