Trailer Final Fantasy 15 prezentuje przeszłość głównej postaci

Wideo bez rozgrywki.

Square Enix opublikowało nowy zwiastun dla Final Fantasy 15, specjalnie na targi Gamescom. Materiał nie prezentuje rozgrywki, a skupia się na głównej postaci - Noctisie - gdy ta była jeszcze dzieckiem.

piesek
10/10

Trailer zatytułowany „The Dawn” pokazuje wydarzenia, które miały miejsce 15 lat przed rozpoczęciem opowieści w grze, zmierzającej w przyszłym roku na PlayStation 4 i Xbox One.

„Nierozerwalna więź pomiędzy Noctisem i jego ojcem, Królem Regisem, zostanie przetestowana” - czytamy w opisie. „Przez trudne decyzje związane z Imperium najeźdźcy i rosnącą w jego królestwie wojną.”

Na początku Final Fantasy 15, Królestwo Lucis ma właśnie podpisać pakt pokojowy z Niflheim, kończąc lata wojny. Książę Noctis jest następcą tronu i ma poślubić Lady Lunę, by przypieczętować umowę.

Wydarzenia nie idą zgodnie z planem, jak można się domyślić. Część Imperium zaplanowało bowiem spisek i atakuje Lucis, kradnąć klejnoty koronacyjne i święty kryształ. Noctis jest w tym czasie poza pałacem i dowiaduje się, że jego ojciec i narzeczona zostali uznani za zmarłych, co nieco go denerwuje.

Cóż, Final Fantasy. Najważniejsze, że w trailerze jest piesek.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami