Batman: Arkham Knight ze sporą aktualizacją w dniu premiery

Druga kolekcjonerka opóźniona.

Choć Batman: Arkham Knight zapowiada się na tytuł wyjątkowo dopracowany już w dniu premiery, to twórcy ze studia Rocksteady i tak przygotowali na dzień debiutu sporych rozmiarów łatkę, obejmującą 3,5 GB plików.

1
Kolejne problemy z kolekcjonerką

Jak wynika z informacji opublikowanych przez serwis PlayStation Lifestyle, aktualizacja poprawia ogólną stabilność i wydajność produkcji, dodaje funkcję Rival Points, możliwość wyboru oryginalnego kombinezonu Batmana i wsparcie dla DLC Matter of Family.

Usunięto też drobne błędy: w rozgrywce, grafice, udźwiękowieniu, interfejsie użytkownika i tłumaczeniach.

Tymczasem część fanów donosi, że firma Warner Bros. opóźniła premierę wersji kolekcjonerskiej Limited Edition, z figurką Batmana. Problemem jest podobno opakowanie.

Wysyłka zestawów powinna odbyć się najpóźniej 14 lipca, a poszkodowani gracze otrzymają w dniu premiery kody upoważniające do pobrania wersji cyfrowej lub - w zależności od sklepu - same płyty.

Warto dodać, że to kolejne kłopoty z wydaniem kolekcjonerskim: zestaw z Batmobilem po prostu anulowano. Tu zawinił najwyraźniej model pojazdu.

Batman: Arkham Knight debiutuje 23 czerwca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami