Xbox One z dyskiem 1TB i nowym kontrolerem już oficjalnie

Zapowiedziano też adapter do pada dla systemu Windows.

Przedstawiciele Microsoftu oficjalnie potwierdzili, że do sklepów trafi niedługo nowa wersja konsoli Xbox One z dyskiem 1TB. Sprzedaż - na razie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii - ruszy 16 czerwca.

ada
Adapter do kontrolera Xbox One

Oficjalna cena to 399 dol. Cenę starszych modeli obniżono o 50 dol. Nie będzie to jednak miało prawdopodobnie wpływu na ceny w Polsce - gdyż te obniżono już w kwietniu.

Większy dysk twardy to nie wszystko. Zmieniono wygląd konsoli. Część obudowy jest teraz matowa.

Ponadto, do sprzedaży trafia także ulepszony kontroler. Poprawiono nieco jakość połączenia oraz bumpery, ale najważniejszy dodatek to wejście na słuchawki (3,5 mm).

W zestawie z konsolą znajdzie się oczywiście zestaw słuchawkowy - ten sam, który dołączano do podstawowej wersji urządzenia. Nabywcy znajdą także w pudełku kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji Halo: The Master Chief Collection.

Microsoft poinformował również, że gracze będą mogli zakupić adapter, który umożliwi korzystanie z kontrolera od Xbox One na komputerze z Windows 10. Cena w Stanach Zjednoczonych to 25 dol.

Adapter trafi do sprzedaży w Europie przed końcem roku.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami