Rajdowe Dirt Rally zaktualizowane o trasę Pikes Peak

Za darmo.

Rajdowe Dirt Rally od Codemasters ukazało się w ubiegłym miesiącu nieco niespodziewanie, zaskakując wysoką jakością wykonania. Produkcja dostępna jest w programie Early Access, a twórcy obiecują regularne aktualizacji - i dotrzymują słowa.

1
Spoiler!

Opublikowano właśnie pierwszą z kilku większych łatek, wprowadzającą do gry jedno z najbardziej charakterystycznych wyzwań sportów motorowych - podjazd na Pikes Peak.

Ta sama lokacja dostępna była w oryginalnym Dirt z 2007 roku, lecz teraz jest przygotowana z większą dbałością o realizm i detale. Gracze dostają współczesną trasę asfaltową oraz niebezpieczną, klasyczną wersję z nawierzchnią szutrową.

Poniższy, promocyjny materiał wideo w głównej roli prezentuje Peugeota 405 Turbo 16, utrwalonego na wieczność przez Ariego Vatanena. Nie brakuje nawiązań do jego słynnego podjazdu Climb Dance z lat 80.

W planach są już kolejne aktualizacje - następne będą trasy w Niemczech. Więcej szczegółów na temat produkcji znaleźć można w naszym niedawnym artykule.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Nowy gameplay z Gran Turismo 7

Deep Forest Raceway.

Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami