Hideo Kojima w napisach końcowych do Goat Simulator

„Zasze możesz pracować u nas.”

Konami kontynuuje wysiłki mające na celu usunięcie Hideo Kojimy ze świadomości graczy, ale inne studio postanowiło wypełnić powstałą lukę.

Deweloperzy odpowiedzialni za prześmiewczą grę zręcznościową Goat Simulator z kozami w rolach głównych umieścili japońskiego producenta w napisach końcowych swojej produkcji.

Coffee Stain Studios opublikowało na Facebooku poniższy zrzut z ekranu. Podobnie jak większość graczy, szwedzka firma apeluje o przywrócenie na PlayStation 4 horroru P.T., stanowiącego intrygujące demo anulowanego już Silent Hills.

„Słyszeliśmy, że Hideo Kojima został usunięty z napisów w Metal Gear Solid 5, więc dodaliśmy go do Goat Simulator” - czytamy w komunikacie.

Kojima opuści Konami najpewniej wraz z końcem roku, po premierze Metal Gear Solid 5. Popularny i doświadczony producent na pewno nie może narzekać na brak ofert współpracy.

„Zasze możesz pracować u nas!” - dodaje Coffee Stain Studios.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami