Batgirl w przepustce sezonowej do Batman: Arkham Knight

Fabularny dodatek.

Firma Warner Bros. zapowiedziała w ubiegłym tygodniu kontrowersyjną przepustkę sezonową do Batman: Arkham Knight, wycenioną na niebagatelne 39 euro, czyli ok. 156 zł.

Fanom produkcji nie spodobała się wysoka kwota zakupu oraz skąpe informacje na temat zawartości samego season passa. Wydawca postanowił więc ujawnić dokładną listę DLC, wprowadzanych przez okres sześciu miesięcy po premierze pełnej wersji.

Najbardziej interesującym rozszerzeniem wydaje się być Batgirl: A Matter of Family, umożliwiające wcielenie się w tytułową Batgirl w misjach fabularnych, stanowiących prequel wydarzeń z Arkham Knight.

The Season of Infamy to kolejne misje fabularne dla Batmana, a w Gotham City Stories wcielimy się w innych towarzyszy głównego bohatera.

Przepustka sezonowa obejmie też zestaw klasycznych modeli Batmobilu z 75-letniej historii postaci Mrocznego Rycerza, razem ze specjalnymi trasami do wyścigów.

Listę DLC zamyka komplet map z wyzwaniami oraz dodatkowe skórki dla Batmana, Robina, Nightwinga i Catwoman.

Batman: Arkham Knight ukaże się 23 czerwca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami