Niezależna gra zręcznościowa Axiom Verge trafi na PC już 14 maja

Data premiery wersji na PS Vita pozostaje nieznana.

Niezależna produkcja zręcznościowo-platformowa Axiom Verge zadebiutuje na PC już 14 maja - poinformował deweloper na Twitterze. Gra jest obecnie dostępna na PS4.

Wersja dla PS Vita ukaże się w przyszłości, konkretna data premiery pozostaje nieznana. Twórca zaznaczył, że tytuł będzie rozprowadzany w systemie Cross Buy, a więc posiadacze wydania na PlayStation 4 otrzymają edycję na drugą konsolę Sony za darmo.

Axiom Verge opowiada o naukowcu, który w wyniku tajemniczej katastrofy trafia do dziwnej, futurystycznej placówki pełnej niebezpieczeństw. Walczy z przeciwnikami i pokonuje kolejne przeszkody, by znaleźć odpowiedzi na wiele pytań.

„To nie tylko kolejna niezależna metroidvania. To prawdziwy duchowy następca Metroida i świetna propozycja dla fanów klasycznych gier z Samus Aran w roli głównej - nawet pomimo wad” - możecie przeczytać w naszej recenzji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami