Ubisoft rozwija „nowe projekty” w uniwersum Child of Light

Powstanie sequel?

Uniwersum intrygującego Child of Light od Ubisoftu doczeka się kolejnych gier - ujawnił dyrektor kreatywny tej produkcji.

1

Patrick Plourde nie potwierdził jednak, że otrzymamy bezpośrednią kontynuację. Na Twitterze napisał za to o „bardzo fajnych projektach” - w liczbie mnogiej.

Deweloper ujawnił tylko, że gracze powrócą w przyszłości do świata Lemurii, nie decydując się na ujawnienie innych szczegółów. Więcej informacji mamy poznać „wkrótce”.

Optymiści mogą spodziewać się zapewne bezpośredniej kontynuacji, z eksploracją dwuwymiarowego świata, szukaniem skarbów, rysunkową grafiką i rymowanymi dialogami. Pesymiści zauważą raczej perspektywę produkcji tytułów mobilnych.

„Podróż po czarodziejskim świecie Lemurii odkrywa przed nami piękną opowieść, przesyconą takimi wartościami, jak przyjaźń, odwaga czy miłość. Ale za baśniową oprawą kryje się znacznie więcej” - napisał Łukasz w recenzji Child of Light.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami