Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun The Banner Saga 2 przypomina o zbliżającej się premierze

Są krótkie fragmenty rozgrywki.

Przedstawiciele Stoic Games i Versus Evil udostępnili nowy zwiastun The Banner Saga 2, przypominający o premierze gry, zaplanowanej na 19 kwietnia.

Produkcja trafi na PC i komputery z OS X. Deweloperzy pracują także nad wersją konsolową, której debiut wstępnie wyznaczono na lato.

The Banner Saga - a także nadchodzący sequel - jest połączeniem RPG i strategii. Stawia na fabułę pełną wyborów i ich konsekwencji. Akcję w trakcie turowej walki obserwujemy w rzucie izometrycznym.

Wciąż nie zdradzono zbyt wielu szczegółów na temat kontynuacji, twórcom zależy widocznie na zachowaniu niespodzianek w tajemnicy. Rozgrywka prawdopodobnie będzie bardzo podobna do tej z oryginału, co sugerują krótkie fragmenty rozgrywki w poniższym materiale.

„Mamy do czynienia z projektem interesującym artystycznie, lecz oferującym jednocześnie wciągającą zabawę” - pisał Artur w recenzji pierwszej części.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze