Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun Star Citizen prezentuje szereg potencjalnych zajęć dla graczy

Eksploracja, wyścigi, życie poza prawem, kosmiczne strzelaniny.

Przedstawiciele Roberts Space Industries opublikowali nowy zwiastun kosmicznego symulatora Star Citizen. Twórcy starają się w nim przedstawić, czym będzie można zająć się w grze.

Możliwości jest wiele. Rozwijać się i zarabiać będzie można na wiele sposobów - zaciągając się do wojska, zostając piratem, zajmując się handlem lub wydobywaniem surowców. Wszystko to w rozległej galaktyce w towarzystwie innych graczy.

Projektanci przygotowali też osobny tryb wyścigów szybkich myśliwców, a nawet moduł strzelanki FPS. Gracze będą mogli wykonywać różne misje, samotnie lub ze znajomymi.

Twórcy chcą, by tryb FPS odpowiadał pod względem realizmu rozgrywce w statkach kosmicznych. Ostrożne podejście i współpraca będą więc niezbędne. Projektanci zapowiedzieli, że wzorują się na poziomie realizmu znanym z cyklu Arma.

Deweloperzy pracują także nad kampanią dla jednego gracza - to dokładnie wyreżyserowany, liniowy tryb Squadron 42.

Wersja beta gry ma ukazać się pod koniec roku. Star Citizen to przykład wielkiego sukcesu crowd-fundingowego. Gracze pomogli ufundować projekt na Kickstarterze, a budżet produkcji stale się zwiększa dzięki możliwości kupowania statków, części, a nawet ubezpieczeń przed premierą. Na koncie tytułu jest już ponad 65 mln dol.

O autorze
Komentarze