Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun serialu She-Hulk pokazuje Daredevila i trening zielonych olbrzymów

Przygody prawniczki w komediowej konwencji.

Na trwającym Comic-Conie w San Diego pokazano nowy zwiastun „Mecenas She-Hulk” - serialu zmierzającego na platformę Disney+.

Produkcja osadzona jest w Kinowym Uniwersum Marvela i opowie o Jennifer Walters - prawniczce i kuzynce Bruce’a Bannera. Od tego ostatniego bohaterka zyskuje umiejętność zamiany w zieloną olbrzymkę.

Nowy zwiastun prezentuje między innymi trening Hulków. Kobieta stara się opanować uzyskane zdolności, przy czym w przeciwieństwie do kuzyna potrafi przekształcić się w bestię w dowolnym momencie. Całość utrzymana jest w konwencji serialu komediowego.

Co ciekawe, ostatnie sceny trailera potwierdzają, że w produkcji pojawi się Daredevil. Mściciel znany z projektów Netflixa zadebiutował już w Kinowym Uniwersum Marvela, ale teraz ujrzymy postać w pełnym kombinezonie.

Pierwszy odcinek „Mecenas She-Hulk” na platformie Disney+ ukaże się 17 sierpnia. Kolejne epizody - w sumie dziewięć - będą udostępniane w tygodniowych odstępach, a każdy potrwa około pół godziny.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze