Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun ostatniego odcinka Life is Strange obfituje w spoilery

Koniec serii.

Debiut ostatniego odcinka przygodowej serii Life is Strange już jutro, o czym twórcy produkcji postanowili przypomnieć za pośrednictwem premierowego zwiastuna.

Znajdź pieseła

Epizod zatytułowany Polarized opowie o naturze umiejętności kontroli czasu, jakimi dysponuje główna bohaterka. Nie zabraknie też trudnych wyborów moralnych.

Trailer prezentuje sceny z poprzednich czterech odcinków, więc osoby, które nie są „na bieżąco” powinny uważać na spoliery.

Bohaterką Life is Strange jest nastolatka imieniem Max. Wraca do małego miasteczka, zaczyna uczęszczać do liceum. Pomaga przyjaciółce w poszukiwaniu zaginionej koleżanki, ale to tylko początek właściwej przygody.

Co stanie się z grą po zakończeniu pierwszego sezonu? To zależy od wydawcy.

- Zaczęliśmy rozmawiać o pomysłach na drugą serię. Oczywiście musimy poczekać na wyniki pierwszego sezonu, tak samo jak Square Enix. Prace jeszcze nie ruszyły, ale zaczęliśmy bardzo wczesną fazę koncepcyjną - przyznał w marcu dyrektor kreatywny Jean-Maxime Moris.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze