Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun Grid prezentuje efektowne kraksy i dynamiczne wyścigi

Gaz do dechy.

Przedstawiciele Codemasters opublikowali nowy zwiastun Grid, czyli kolejnej odsłony cyklu wyścigowego - bez podtytułu i numeru w nazwie. Materiał prezentuje między innymi liczne kraksy.

Zaawansowany system zniszczeń to jedna z cech, którymi Grid ma się wyróżnić na tle konkurencji. Destrukcja auta wpłynie nie tylko na wygląd maszyny, ale i sposób prowadzenia, mogąc doprowadzić do całkowitej awarii i konieczności wycofania z wyścigu. Wideo udostępnione przy okazji zapowiedzi gry sugeruje jednak powrót znanej z poprzednich części opcji cofania czasu.

Pierwotnie premierę Grid wyznaczono na wrzesień, ale twórcy przesunęli datę na 11 października, by przeznaczyć zyskany czas na dodatkową promocję gry. W najbliższym czasie ukażą się kolejne informacje i materiały o produkcji.

Grid zaoferuje ponad 70 aut, wśród których pojawią się zarówno współczesne, jak i klasyczne - między innymi 911 RSR, Ferrari 488 GTE, Ford GT40 i Pontiac Firebird Modified. Wozy podzielono na sześć klas: turystyczną, wyścigową, zmodyfikowaną, GT, Formułę J i specjalną Grupę 7.

Pościgamy się w dwunastu lokacjach

Gra zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze