Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun Dishonored 2 trafił do sieci

Konferencja Bethesdy już jutro o 4:00 rano.

Jutro o 4:00 nad ranem odbędzie się konferencja Bethesdy, w czasie której firma zaprezentuje między innymi Dishonored 2. Zwiastun gry już teraz jednak pojawił się w sieci za sprawą rosyjskiego internauty.

Film jest najprawdopodobniej skróconą wersją trailera, który zostanie zaprezentowany za kilkanaście godzin. Materiał przygotowano zapewne z myślą o spotach reklamowych.

Pokazane w nagraniu sceny są zróżnicowane. W jednej bohaterka - Emily Kaldwin - zdaje się opadać w tajemniczą przepaść. W kolejnej widzimy fragment strzelaniny.

Akcję produkcji osadzono w Karnace, jednej z południowych kolonii Imperium. Wcielimy się w Corvo Attano, protagonistę znanego z oryginału, lub we wspomnianą Emily - córkę cesarzowej zamordowanej w Dishonored, starszą teraz o 15 lat.

Każda postać zaoferuje inny styl rozgrywki, gadżety i zakres ruchów. Cel pozostaje ten sam - uzurpator przejął należący do księżniczki tron, co zagraża wszystkim wyspom w świecie gry. Tyrana należy więc wyeliminować.

Dishonored zadebiutuje 11 listopada na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze