Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zręcznościowy western Secret Ponchos ukaże się latem tego roku na PC

Sieciowa strzelanka z PS4.

Sieciowa strzelanka w klimatach westernu - Secret Ponchos - ukaże się także na PC. Na targach E3 w ubiegłym roku produkcję zapowiedziano na PlayStation 4.

Tytuł miał zadebiutować na nowej konsoli Sony w kwietniu, jako jedna z gier dla abonentów PlayStation Plus, ale premierę opóźniono. Nie podano nowego terminu, ale wiemy, że na komputerach osobistych projekt pojawi się najpierw w programie Early Access na Steamie, latem tego roku.

„Zdaliśmy sobie sprawę, że to byłoby dla nas idealne miejsce, gdzie możemy samodzielnie finansować dalsze prace, a także skorzystać z szerokiego wsparcia społeczności, co przełoży się na lepsze doszlifowanie produktu” - napisano w informacji prasowej.

Secret Ponchos to western ze stylową oprawą graficzną. Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, a rozgrywka toczy się w sieci. Gracze kontrolują stworzonych rewolwerowców na zamkniętych mapach, zbierając punkty reputacji. Twórcy przygotowują klasyczne pojedynki w samo południe, potyczki w drużynach lub „każdy na każdego”.

Dla PlayStation 4 zapowiadano rozdzielczość 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Można oczekiwać, że podobną wydajność zobaczymy na PC.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze