Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zręcznościowe Halo: Spartan Assault doczeka się kontynuacji - Spartan Strike

AKTUALIZACJA: Opublikowano trailer.

Aktualizacja (16.10.2014): Studio 343 Industries opublikowało pierwszy zwiastun Halo: Spartan Strike, prezentujący założenia rozgrywki.

Materiał wideo ujawnia obecność pojazdów Warthog, a także nowe bronie. Akcja produkcji toczy się podczas wydarzeń z Halo 2, ale uwzględni również fabułę innych części serii.

*

Oryginalna wiadomość (15.10.2014): Microsoft ogłosił, że pracuje nad Halo: Spartan Strike - następcą gry zręcznościowej Halo: Spartan Assault z lipca 2013 roku.

Serwis IGN informuje, że zachowano te same podstawy rozgrywki: akcję obserwujemy z góry, jedna gałka analogowa kontrolera lub strona ekranu dotykowego odpowiada za strzelanie, a druga za przemieszczanie postaci. Platformy docelowe to tablety, smartfony i komputery z systemem Windows.

Premiera 14 grudnia. Cenę w Stanach Zjednoczonych ustalono na 6 dolarów (ok. 20 zł). Jeden zakup zagwarantuje dostęp do gry na wszystkich urządzeniach docelowych, także na Steamie.

W planach są osiągnięcia, nagrody w Halo: The Master Chief Collection do odblokowania, 25 tygodniowych wyzwań oraz listy najlepszych wyników. Usunięto także transakcje cyfrowe, krytykowane w Spartan Assault.

Poniżej zwiastun pierwszej gry z serii, prezentujący założenia rozgrywki.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze