Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zręcznościowe RPG Victor Vran ukaże się 24 lipca w pełnej wersji

Od twórców Tropico.

Victor Vran - zręcznościowa gra RPG w stylu Diablo - opuści 24 lipca program Early Access na Steamie i ukaże się w pełnej wersji na PC (Windows, Mac, Linux).

Victor Vran nie lubi pomników

Dzisiaj opublikowano także następną aktualizację wczesnego wydania, dodając ostatni rozdział kampanii fabularnej, przerywniki z niemieckimi i angielskimi głosami postaci, kolejne bronie, wyzwania i wyższy poziom trudności.

Produkcja oferuje rozgrywkę dla jednego gracza, ale też tryb kooperacji dla maksymalnie czterech śmiałków. Arsenał bohatera jest rozbudowany - przykładowe rodzaje broni to kosy, strzelby i pistolety strzelające błyskawicami.

Cena na Steamie wynosi obecnie 20 euro (ok. 84 zł). Pełna wersja ukaże się także na GOG, bez zabezpieczeń DRM.

Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, a prowadzona postać przedziera się przez 50 typów potworów. Nie brakuje różnych umiejętności, punktów doświadczenia i bossów. Główny bohater to zawsze Victor Vran, ale gracze tworzą własne wersje herosa.

W planach są jeszcze konwersje na „inne platformy”, ale nie podano żadnych szczegółów na ten temat. Poniżej najnowszy trailer:

Masz chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze