Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zręcznościowa strzelanka Resogun trafi na PlayStation Vita

Konwersja z PS4.

Studio Housemarque potwierdziło oficjalnie, że zręcznościowa strzelanka Resogun ukaże się także na konsolach PlayStation Vita.

Jak poinformowano w serwisie Twitter, za konwersję z PS4 odpowiada studio Climax, specjalizujące się właśnie w portach pomiędzy platformami sprzętowymi.

Publikacja potwierdzenia została prawdopodobnie wymuszona przez nieostrożny komentarz jednego z pracowników Sony, zdradzający istnienie tej wersji.

W produkcji Housemarque wcielamy się w pilota statku kosmicznego, poruszającego się po obrzeżach cylindrycznej sfery, otaczającej reaktor. W grze pod uwagę musimy wziąć także grawitację.

„Resogun nie jest grą innowacyjną; nie wykorzystuje ani mocy PlayStation 4, ani możliwości nowego pada. Nie proponuje zaskakujących rozwiązań. Nadzwyczajność tego niewielkiego projektu tkwi w jego urodzie, prostocie, pomysłowości i dopracowaniu składowych elementów do granic możliwości” - napisał Zbyszek w recenzji wersji PS4.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze