Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zręcznościowa strzelanka Blue Estate ukaże się 18 lutego na Xbox One

Ze wsparciem dla Kinecta.

Studio HE-SAW zapowiedziało, że zręcznościowa strzelanka Blue Estate na licencji komiksu o tym samym tytule zadebiutuje 18 lutego na konsolach Xbox One.

Prawie jak Virtua Cop

Cenę ustalono na 13 euro (ok. 55 zł).

„Zaprojektowane od podstaw z myślą o wsparciu dla Kinecta, Blue Estate pozwala wkroczyć w świat mafii z Los Angeles, oferując humor, oryginalną rozgrywkę i świetną zabawę” - czytamy w opisie poniższego zwiastuna.

Produkcja reprezentuje klasyczny gatunek gier akcji „na szynach” - nie kontrolujemy bezpośrednio ruchów bohatera, lecz tylko celownik jego broni.

Do wyboru otrzymamy dwóch bohaterów: Tony'ego i Clarence'a. Pierwszy jest synem potężnego mafiozo, wychowanym w jego cieniu. Pewnego dnia klub ze striptizem atakuje wrogi gang, porywając jego ulubioną tancerkę. Clarence to całkowite przeciwieństwo Tony'ego. Ten były komandos bierze się za brudną robotę, by zdobyć 75 tysięcy dolarów potrzebnych na spłatę kredytu.

Blue Estate debiutowało już na PC i PlayStation 4. W grze nie brakuje także lokalnego trybu kooperacji, gdzie na ekranie pojawią sie dwa celowniki.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze