Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Znamy datę premiery filmu Sonic 3

Jeż powalczy z Avatarem 3?

Paramount Pictures poinformowało o dacie premiery najnowszego filmu „Sonic 3. Szybki jak błyskawica”. Dwie ostatnie odsłony cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród widzów. Trzecia część trafi do kin 20 grudnia 2024 roku.

Film oparty jest na znanej serii gier komputerowych, ale dopiero w 2020 roku Paramount Pictures wprowadziło postać Sonica na ekrany kin. Reżyserem serii jest Jeff Fowler, a w bohaterów wcielali się Jim Carrey (doktor Robotnik) oraz James Mardsen (Tom Wachowski).

Szczegóły dotyczące obsady i fabuły nie są znane. Finał poprzedniej części filmu sugeruje jednak, że postacią antagonisty będzie tym razem Shadow, przeciwnik Sonica z gry.

Scenarzyści filmów o Sonicu wzięli udział w spotkaniu Q&A w ramach KCC Comic-Con 2022. Stwierdzili, że w nowej odsłonie zamierzają wprowadzić przynajmniej jednego nowego bohatera.

Co ciekawe, na dzień premiery, czyli 20 grudnia 2024 roku, zaplanowana jest już premiera filmu „Avatar 3”, co oznacza, że trudno będzie pobić rekord finansowy poprzednich filmów z serii o Sonicu.

Tagi

Komentarze