Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Zmieniający kolor” pad Lunar Shift na Xboksy już w sprzedaży

Jest srebrny.

Kontroler bezprzewodowy Xbox w wersji specjalnej Lunar Shift jest dostępny w sprzedaży. Tym samym Microsoft potwierdził istnienie urządzenia, które ujawniono już jakiś czas temu.

Jak informowaliśmy na początku miesiąca, sprzęt pojawił się na Amazonie, zapowiadając model „zmieniający kolor”. Teraz dowiadujemy się, że pad faktycznie „mieni się odcieniami złota i srebra”, ale jest to po prostu złudzenie wywołane światłem odbijającym się od srebrzystej farby.

Tylna część obudowy jest czarna, a wszystkie przyciski wykonano w gustownej bieli, z szarymi akcentami, obejmującymi choćby zakończenia gałek analogowych.

Kontroler bezprzewodowy Xbox w wersji Lunar Shift
Kontroler bezprzewodowy Xbox w wersji Lunar Shift
Kontroler bezprzewodowy Xbox w wersji Lunar Shift

Do tego „szaro-czarne, gumowane uchwyty ozdobione zawijasami”. Cenę ustalono na dość standardowe 289 zł. Można zamawiać na przykład w oficjalnym sklepie Microsoftu, gdzie skorzystamy także z darmowej przesyłki i możliwości bezpłatnego zwrotu.

Jak wszystkie inne kontrolery tego typu, sprzęt działa oczywiście nie tylko na Xbox Series X/S, ale także na Xbox One, komputerach PC z Windowsem oraz na urządzeniach z systemami Android i iOS.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze