Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zmagania profesjonalnych graczy Call of Duty utrwalone na filmie

Uwaga na (liczne) brzydkie wyrazy.

Dziennikarz z brytyjskiej redakcji Eurogamera wybrał się w ostatni weekend na turniej Call of Duty European Championships, by udokumentować zmagania graczy. Jak się okazuje, profesjonaliści nie stronią od wulgaryzmów i mają trudności z zachowaniem zimnej krwi.

„Wydarzenia eSportowe, takie jak zakończone niedawno rozgrywki Electronic Sports League European Finals są pełne rywalizacji, pasji i emocji. Nie różnią się od innych dyscyplin sportowych. Również w piłce nożnej czy rugby duch rywalizacji i słowne zaczepki są na porządku dziennym” - napisał rzecznik prasowy ligi ESL w odpowiedzi na opublikowanie zapisu meczowych „dialogów”. „Rozgrywki przeprowadzane są zawsze w profesjonalnej atmosferze, a opublikowany film nie oddaje w pełni ducha sportowej rywalizacji, jaki widzieliśmy podczas weekendu.”

Warto zauważyć, że po skończeniu meczu jeden z najbardziej „aktywnych” uczestników zmagań znacznie się uspokoił i w kulturalny sposób odpowiadał na pytania dziennikarza.

Przed włączeniem poniższego filmu zalecamy założyć słuchawki i upewnić się, czy mama nie patrzy.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze