Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Złote PSP za 20 tys. dolarów zmieniło właściciela. Konsolę kupił Drake

Od Pharrella Williamsa.

Raper Pharrell Williams w 2008 roku zlecił produkcję konsolki PlayStation Portable z 14-karatowego złota. Teraz sprzęt zmienił właściciela, lecz wszystko zostało w raperskiej rodzinie - nowym posiadaczem nietypowego urządzenia jest najwyraźniej Drake.

Całość waży 660 gramów (w porównaniu z 280 g w przypadku standardowego plastiku) i powstała równolegle ze specjalnym, luksusowym etui od firmy Goyard.

Skąd wieści o nowym właścicielu? Cóż, wystarczy spojrzeć na poniższy teledysk piosenki „Jumbotron Shit Poppin”, a zwłaszcza na sekundy 0:02, 0:52 oraz - w szczególności - 1:29. Aubrey „Drake” Graham (z takim pierwszym imieniem zapewne trudno o respekt na dzielni) najwyraźniej mocno upodobał sobie ekskluzywne PSP.

Pharrell Williams w listopadzie pozbywał się szeregu gadżetów na specjalnej aukcji i wiele elementów - także mniej ekscytujące łańcuchy - znalazły się w posiadaniu Drake’a. Jak wynika z informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie tego pierwszego rapera, konsola kosztowała 19,4 tys. dolarów.

„Podobnie jak legendarne, 14-karatowe Blackberry, Pharrell chciał wyróżniającej się konsoli PSP” - czytamy w opisie. „Wykazuje pewne ślady użytkowania, zwłaszcza w tylnej części obudowy”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
PSP
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze