Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zielony Grinch straszy w horrorze „The Mean One”. Pokazano zwiastun filmu

Premiera 9 grudnia.

Opublikowano zwiastun horroru „The Mean One”, w którym popularny Grinch zamienia się w seryjnego mordercę. Premiera filmu odbędzie się 9 grudnia i na początku tylko w wybranych amerykańskich kinach.

W materiale możemy zobaczyć, jak zielony stwór w stroju świętego Mikołaja dokonuje masakry na swoich ofiarach. W filmie nie zabraknie krwawych scen i pojedynków, a całość zostanie podtrzymana w nastroju grozy i wszechogarniającego niepokoju.

Grinch tym razem nie będzie sympatycznym i budzącym zaufanie bohaterem

Produkcja skupi się jednak na historii Cindy, która w dzieciństwie była świadkiem, jak Grinch zabija jej rodziców. Dwadzieścia lat później bohaterka postanawia odnaleźć oprawcę i się na nim zemścić. W rolę zielonego stwora wcielił się David Howard Thornton. Aktor ma doświadczenie z kinem grozy i wystąpił w takich produkcjach jak „Masakra w Halloween” czy „Terrifier 2. Masakra w Święta”.

W obsadzie filmu znaleźli się także Chase Mullins, John Bigham, Erik Baker, Flip Kobler i Amy Schumacher. Na reżysera projektu wybrano Stevena LaMorte. Nie mamy informacji, kiedy „The Mean One” zadebiutuje w Polsce.

Niedawno pojawiła się także informacja, że jelonek Bambi, popularny bohater animacji Disneya, stanie się „maszyną do zabijania” w horrorze „Bambi: The Reckoning”. Więcej informacji o tej produkcji znajdziecie w naszym serwisie.

O autorze
Komentarze