Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zestaw z PS Vita i PS4 ujawniony przez sklep internetowy - raport

AKTUALIZACJA: Sony potwierdza.

Aktualizacja: Sony potwierdziło, że zestaw Ultimate Player Edition z konsolami PS Vita i PlayStation 4 trafi do sprzedaży, ale nie ustalono jeszcze, w których krajach.

„Dostępność kompletu PS4 / PS Vita będzie określana i ogłaszana osobno dla każdego z regionów” - przyznał rzecznik firmy w oświadczeniu dla Eurogamera.

*

Oryginalna wiadomość: Francuski oddział sieci sklepów Amazon ujawnił na swojej stronie internetowej zestaw Ultimate Player Edition, zawierający konsole PS Vita i PlayStation 4, w cenie 580 euro (ok. 2400 zł).

Nie jest jeszcze jasne, czy podobny komplet pojawi się także w Polsce i jaka będzie jego cena. Jeśli przyjrzymy się poszczególnym modelom urządzeń Sony na francuskim Amazonie, zakup nowej edycji pozwala zaoszczędzić tylko około 20 euro.

O podobnej ofercie, zawierającej dwie konsole w jednym pudełku, mówi się nieoficjalnie już od listopada ubiegłego roku, gdy PS4 debiutowało w sprzedaży. Producent sprzętu nie potwierdził jeszcze żadnych informacji, ale w przyszłym tygodniu rozpoczną się targi E3, gdzie możemy poznać więcej szczegółów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze