Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zestaw z PlayStation 4 i PS Vita w sprzedaży jeszcze w tym roku - raport

AKTUALIZACJA: Sony potwierdza.

Aktualizacja: Sony oficjalnie potwierdziło ujawnione kilka dni zestawy z konsolami PlayStation 4 i PS Vita. Wydanie zbiorcze zostało w Wielkiej Brytanii wycenione na „mniej niż 500 funtów” (ok. 2,5 tys. zł), gdzie dostępne będzie w określonych sklepach jeszcze dziś wieczorem.

*

Oryginalna wiadomość: Serwis MCVUK informuje, że europejski oddział Sony szykuje świąteczną ofensywę, związaną z konsolami PlayStation Vita.

Firma planuje podobno wypuścić na rynek zestaw z konsolą PlayStation 4 oraz PS Vita, a całość wzmocnić dużą kampanią marketingową.

Na reklamy w telewizji wydano 2,5 mln funtów. Spoty będą zachwalały możliwość połączenia przenośnej konsoli ze stacjonarnym PS4 oraz najnowszy tytuł ekskluzywny na PS Vita - Tearaway.

„Zbliżamy się do świąt i jesteśmy mocno podekscytowani możliwościami PS Vita” - przyznał starszy menedżer produktu, Ben Law. „Mamy wspaniałą kampanię z kluczowymi informacjami na temat Tearaway, rosnącego katalogu innych tytułów i funkcji Remote Play.”

Sony Computer Entertainment nie potwierdziło jeszcze oficjalnie omawianej oferty, ale poniższy obrazek promocyjny zdaje się informować o premierze w grudniu (razem z Terrarią?).

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

PlayStation Vita

PlayStation Vita

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze