Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zenless Zone Zero powtórzy sukces Genshin Impact? Nowa gra miHoYo

Postapokaliptyczne miasto.

Zenless Zone Zero to najnowszy projekt chińskiego studia miHoYo, którego poprzedni tytuł - Genshin Impact - wypracował już ponad 3 miliardy dolarów przychodów na całym świecie.

Miłośnicy dorobku zespołu z Szanghaju wiedzą już zapewne, czego oczekiwać. Mowa o grze akcji w perspektywie trzeciej osoby, a wszystko to w konwencji gacha, stawiającej na agresywne - oraz uzależniające - transakcje cyfrowe.

W odróżnieniu od kolorowego świata fantasy z Genshin Impact, w Zenless Zone Zero trafimy do postapokaliptycznego miasta. Produkcja zmierza na PC i urządzenia mobilne, z planami na kolejne konwersje w przyszłości. Nie podano daty premiery, lecz można zapisywać się do testów.

Założenia fabularne mówią o ostatnim mieście - New Eridu - które broni się przed potworami dzięki technologii wydobywania cennych surowców ze zrujnowanych okolic - Hollows. Gracz wcieli się w postać zajmującą się właśnie eksploracją niebezpiecznych terenów.

Do tego „płynny, filmowy system walki” oraz przeróżne postacie do wyboru. O ile oczywiście wcześniej uda nam się je pozyskać bez płacenia tysięcy dolarów w losowym systemie gacha.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze