Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zastrzyk nostalgii. Film Power Rangers ze starą ekipą wygląda nieźle

Trzyma klimat oryginału.

W sieci pojawił się nowy zwiastun „Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always”, czyli filmu, w którym zobaczymy powracającą obsadę oryginalnego serialu z 1993 roku. Produkcja wygląda zaskakująco dobrze (jak na swoje standardy).

„Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always” to w zasadzie nieco dłuższy odcinek specjalny, który powstał z okazji 30. rocznicy wyemitowania pierwszego odcinka serialu. To miły ukłon dla pokolenia dzisiejszych trzydziesto- i czterdziestolatków, którzy mogą pamiętać dzielnych wojowników z dzieciństwa.

Rangersi po latach muszą znów stawić czoła staremu wrogowi w postaci Rity Odrazy i jej armii kitowców. Wygląda na to, antagonistka pierwszego sezonu planuje wykorzystać portal czasowy, by zabić bohaterów, nim Zordon uczyni ich wojownikami mocy. Dzielni wojownicy muszą powstrzymać ją za wszelką cenę.

Na pochwałę zasługuje świetne uchwycenie klimatu oryginalnego serialu oraz wiernie oddane kostiumy. Zarówno wojownicy, jak i złowroga Rita, Zordy czy kitowcy wyglądają tak, jak zapamiętaliśmy. Nawet choreografia walk i efekty specjalne nie odbiegają daleko od tego, co znamy z dzieciństwa - z wszystkimi tego plusami i minusami. Zapowiada nam się potężny zastrzyk nostalgii.

Odcinek specjalny „Mighty Morphin Power Rangers” obejrzymy na Netflixie 19 kwietnia. Na ekranie zobaczymy gwiazdy kultowego serialu powracające do swoich ról po latach: Waltera Emanuela Jonesa (czyny ranger) i Davida Yosta (niebieski ranger). Pojawią się też aktorzy z dalszych sezonów jak Catherine Sutherland (różowa wojowniczka od 3. sezonu), a także Steve Cardenas (drugi czerwony ranger), Karan Ashley (druga żółta wojowniczka) i Johnny Yong Bosch (drugi czarny ranger).


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze