Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zaskakująco udana gra akcji - przegląd recenzji Guardians of the Galaxy

Liniowa zabawa na kilka wieczorów.

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje debiutującego jutro Guardians of the Galaxy. Z tekstów wynika, że otrzymujemy udaną grę akcji i dobre odtworzenie klimatu filmów. Na pewno nie można jednak mówić o rewolucji.

„Gdy gra już się rozpędzi, zabawa jest przednia. Ale jest także wyjątkowo liniowa, a wiele podejmowanych wyborów nie ma większego znaczenia. Nie zawiedziemy się, jeśli potraktujemy całość jako weekendową rozrywkę. Zwłaszcza, jeśli lubimy te postacie” - napisał serwis Destructoid, podsumowując ogólne odczucia wyjątkowo zgodnych autorów.

Wśród narzekań najczęściej przewijają się informacje o licznych błędach oraz o fakcie, że akcja staje się niekiedy zbyt chaotyczna - przez nagromadzenie przeróżnych systemów rozgrywki.

„Zaskakująca dobra zabawa, o ile nie wczytujemy akurat poprzedniego punktu kontrolnego po kolejnym błędzie” - podsumowuje PC Gamer. „Dobre rezultaty psują wizualne glitche, ale jeśli potrafimy je zaakceptować - razem z powtarzalną walką - to grę warto sprawdzić” - zgadza się PCGamesN.

„Największa niespodzianka roku” - ekscytuje się natomiast Polygon, chwaląc tytuł jako opowiadający o „trudnościach związanych z przyjaźnią i przyłataną rodziną”. VG247 ma trochę mniej górnolotne zdanie na temat opowieści. „Wyłączcie mózg, dajcie się pochłonąć fabule, a będziecie dobrze się bawić” - napisano.

Guardians of the Galaxy debiutuje jutro - 26 października - na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Nasza recenzja już jutro.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze