Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano Trine 3 - kolejną odsłonę kooperacyjnej platformówki

Widok nie tylko z boku.

Studio Frozenbyte Games zapowiedziało kolejną odsłonę serii kooperacyjnych platformówek Trine. Gra z podtytułem The Artifacts of Power ukaże się jeszcze w tym roku, na PC.

Nie zabraknie ładnych widoków

„Trójka herosów rusza w nową przygodę, podróżując przez zaczarowany świat pełen cudów, zagadek, niebezpiecznych wrogów i dziwnej magii” - czytamy w opisie.

Jak ujawnia poniższy trailer, twórcy stawiają na pewne urozmaicenia rozgrywki. Akcję będziemy obserwować nie tylko z boku, ale także w innych ujęciach kamery - zza pleców czy w rzucie izometrycznym.

Deweloperzy już teraz zapowiadają, że w przyszłości ogłoszą inne platformy docelowe dla Trine 3: The Artifacts of Power. Pierwszeństwo ma jednak PC.

Trine 2 debiutowało w grudniu 2011 roku. Gracze mają do wyboru trzy postacie: czarodzieja, łotrzyka i rycerza. Bohaterowie wspólnie przemierzają świat fantasy, rozwiązując zagadki za pomocą umiejętności specjalnych. Pierwsza odsłona ukazała się dwa lata wcześniej, bazując na identycznych założeniach.

W październiku ubiegłego roku poinformowano, że dwie odsłony logicznych platformówek sprzedały się już w nakładzie ponad 7 milionów egzemplarzy.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze